Turuncu Saç

Saçlarınızdaki Turunculuklara Çare

25 Nisan 2020 0 ile magaza_bagacico

Mor şampuan nedir,ne işe yarar,neden kullanılır ve sonuçları nelerdir?

Mor şampuanlar açıcı kullanılarak açılmış sarı ya da daha açık, platin tonlarında saç rengi kullananların saçlarındaki istenmeyen yansımaların kimyasal kullanmadan ortadan kaldırılması için kullanılıyor. Yani sarı saç renginizden memnun olmadığınızda, hatalı saç boyamalarından sonra mor şampuan ile istediğiniz tonu elde edebilirsiniz.

Sarı renkteki saçların zamanla parlaklığı azalır ve turuncalaşmalar başlar. İşte tam da bu sorunu çözmek için kullanmamız gereken ürün Advance Techniques Mor Şampuan Color Correction Sarı ve Gölgeli Saçlar için Şampuan.

Sarı renkteki saçların zamanla parlaklığı azalır ve turuncalaşmalar başlar. Mor şampuan size istediğiniz griliği,küllü renkleri elde etmeyi vaat ediyor. Üstelik serinin devam ürünleri olan Advance Techniques Color Correction Sarı ve Gölgeli Saçlar İçin Saç Kremi ve Advance Techniques Colour Correction Bakım Spreyi ile kullanıldığında daha etkili sonuç alabilirsiniz.

Mor şampuan kullanımı:

Mor şampuanı, tıpkı diğer türevlerinde olduğu gibi nemli saçlarınıza yedirerek uygulayın. Saç diplerinizi hissederek, masaj yapar gibi etkili bir şekilde tüm saç derinize yayın, böylelikle renk saçlarınızı daha sıkı bir şekilde saracaktır. Daha sonrasında beş dakika kadar bekleyin ve sonrasında durulayın, tek seferde etkili olmadığını hissediyorsanız yine aynı şekilde işleminizi tekrarlayın ve saçlarınızı iyice durulayın. Bu kullanımı haftada bir kez tekrarlayarak, ışıl ışıl parıldayan, mükemmel saçların sahibi olun.